در این نرم افزار دستورمقدماتی تار و سه تار ( جلد اول هنرستان ) همراه با اجرای تمام کتاب به صورت تصویری و صوتی آموزش داده شده است . آموزش مورد نظر رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید . 

راهنمای دانلود و اجرای برنامه :

1. فایل ها در سایت 4shared قرار دارند . برای دانلود روی لینک کلیک کنید ، صفحه جدید که باز شد در سایت 4shared هستید ، این سایت در قبل نیازی به عضو شدن برای دانلود free   نداشت اما الان فقط باید بطور ساده و با وارد کردن یک username و password و یک ایمیل در این سایت عضو بشید تا بتونید به صورت رایگان فایل دریافت کنید ، بعد عضو شدن در همون موقع یک کد فعال سازی برای دانلود رایگان به ایمیلتون فرستاده میشه که بعد از اجرای اون کد به راحتی میتونید فایل بالا رو دانلود کنید . حالا دیگه راحته بعد از تمام مراحل بالاروی لینک کلیک کرده از پایین صفحه روی دکمه Free کلیک کنید ، صفحه جدیدی باز میشه ، بعد از اینکه شمارش معکوس تموم شد دانلود را شروع کنید.

2 . وقتی که فایل دانلود شد شما با یک فایل ISO روبه رو هستید که فایلو باید با یکی از نرم افزارهای درایو مجازی مانند alchol یا nero باز کنید و بعد روی سیدی رایت کنید . دیگه میتونید از نرم افزار لذت ببرید .

در هرصورت باز هم اگه در مورد باز کردن برنامه به مشکلی برخوردید با من از طریق ایمیل یا نظر تماس بگیرید تا کامل تر راهنمایی کنم . موفق باشید .

دانلود نرم افزار  • عکس بازیگران
  • استخدام بانک
  • قالب وبلاگ